Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

19.Fortuna podzimní sraz

Poslední aktualizace 1 měsíc před
boban
Zdar všichni.
Takže konečně jsem se dohodl na ubytování. Termín dle zadání 18-20.9.2020
Malá změna sraz se bude konat v Horská chata Limba ,adresa Partizánská Dolina 534/27 , Kremnica ,Slovenská Republika.
Jsou dvě možnosti ubytování
1- pokoj s vlastním soc. zařízením cena 25eur se snídaní,osoba , noc
2-pokoj soc.zařízení na chodbě společné 20eur se snídaní ,osoba ,noc
Počet lůžek je mnoho ( caa 130) takža nikdo nemusí mít obavy o vlastní pokoj dvou nebo třílůžák.
Snídaně budou bufetové v ceně !!!
Večeře je dohodnutá dle že si každy objedná na co bude mít chuť (vepřové koleno,řízky , vepřo knedlo zelo a jiné)Jen je třeba nahlásit dopředu co si každý dá.
Důležité prosím objednávejte si každý ubytování sám a co potřebujete jen kdo jede a jakou večeří by si dal napište tady , já to potom domluvím týden před srazem s p.majitelkou.
kontakt : www.skalkalimba.sk , tel. +421 910 944 622
Těším se na vás zdar Klaban

účastníci zájezdu

16 ks

Klaban a Marci
Lynx + 3
TDýt a Iva
Jarda + 1
Jirka + 1
Petr a Iva
Jirka + Šárka
K
Zdar všichni. VyděšenýVyděšenýVyděšený
Takže konečně jsem se dohodl na ubytování. Termín dle zadání 18-20.9.2020
Malá změna sraz se bude konat v Horská chata Limba ,adresa Partizánská Dolina 534/27 , Kremnica ,Slovenská Republika.
Jsou dvě možnosti ubytování
1- pokoj s vlastním soc. zařízením cena 25eur se snídaní,osoba , noc
2-pokoj soc.zařízení na chodbě společné 20eur se snídaní ,osoba ,noc
Počet lůžek je mnoho ( caa 130) takža nikdo nemusí mít obavy o vlastní pokoj dvou nebo třílůžák.
Snídaně budou bufetové v ceně !!!
Večeře je dohodnutá dle že si každy objedná na co bude mít chuť (vepřové koleno,řízky , vepřo knedlo zelo a jiné)Jen je třeba nahlásit dopředu co si každý dá.
Důležité prosím objednávejte si každý ubytování sám a co potřebujete jen kdo jede a jakou večeří by si dal napište tady , já to potom domluvím týden před srazem s p.majitelkou.
kontakt : www.skalkalimba.sk , tel. +421 910 944 622
Těším se na vás zdar Klaban
lynx
Tak se hlásíme taky - celkový počet čtyři kousky, tedy dva dvoulůžáky po 25e. A jenom pro uklidnění při přihlašování - Koblížek nejede Kiss)
TD
taky se hlásíme, ubytování zajištěné
jarda_valmez
Zdarec... Tak jsem si objednal 1x dvoulůžkáč vč. soiálky... Jarda_ValMez + 1
Jirik
Také by jsme měli mít objednáno 2lůžko se sociálkou Jirka +1
JirkaVM
Ahojte, tak zkusíme přijet s manželkou... snad to tentokrát vyjdeZamračenýÚsmÄ›v, takže 2 kusy
lynx
Tak nevim jak se hlásíte vy, ale mě se tam dovolat nepovedlo a na email mi nikdo neodpověděl.
K
Moc se omlouvám . Tel. na ubytování +421 910 944 622 .Ted jsem volal paní a bylo mi divné že nezvedá telefony. Já jsem se přehlédl malí překlep.. Sory !!!!!!
K
Aby ses neposral !! (je to dobře napsané)Pff
Janos-XJ
Petře co si děláš nerva. Pokud jsi tupej ,jako já hledej slova bez i,y. Třeba "malej překlep" a máš to. Podstata věci zůstala dobře a to je to číslo snad nééé? Přeji pěkný den.Cool
lynx
Nechci dělat panikáře, ale má cenu trvat v současné době na Slovensku? Ty hňupi jsou schopný obratem zavřít hranice a bylo by škoda na poslední chvíli zrušit podzimní sraz
jarda_valmez

lynx napsal:

@lynx - Nechci dělat panikáře, ale má cenu trvat v současné době na Slovensku? Ty hňupi jsou schopný obratem zavřít hranice a bylo by škoda na poslední chvíli zrušit podzimní sraz

Tak snad budeme vědět v pátek, co Slováci a ti naši kokoti chystají...
K
Zdar lidi.Takže pokud nám nenařídí testy , karantény nebo jiné nesmysly . Tak sraz platí. Ted jsem mluvil s p. domácí která to vidí stejně. Bude pro nás nachystána večeře v pátek i pro ty kteří přijedou v pozdějších hodinách.Zatím jsem nahlásil caa 20 lidí.
Zatím dík a zdarec Klaban.
lynx
V pondělí má Matovič rozhodnout. Vzhledem k tomu co pouští panikáři do médií to nevidím moc pozitivně. Je plán B?
Janos-XJ
Tak a máme po ptákách .Od pátku je ČR na červené listině pro Slovensko. Co teď ??Zamračený
K
Zdarec lidi ted jsem se dozvěděl tu strašnou pičovinu.Tím se sraz na slovensku ruší.Ještě schánime narychlo něco jiného ,do zítřka dám vědět pokud se něco najde.Dík Klaban
TD
Pojedeme ve čtvrtekPff
P
Tak co, kde pojedeme, když nás bratia nechtějí. Plán B? My s Ivou jedeme kamkoliv.
lynx
Mnělnická sekce čeká do zítřejšího poledne, pak jedem sólo.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy můžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy můžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Uživatelé online
Hosté online 2

Členové online 0

Celkem členů: 1,084
Nejnovější člen: Papira