Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Rumunsko 2019

Poslední aktualizace 2 měsíce před
boban
fortunariders.cz/images/photoalbum/album_29/fagara.jpg

datum výletu je 27.7 - 3.8

cíle-Transalpina,Fagaraš,Herkulovy lázně,Svatá Helena, Turda

účastníci zájezdu
boban
Lynx
Jirik
Felika+1
Td
Honda VFR 1200 X Crosstourer
K
Já jedu 28.8. - 1.9.2019
boban
kdo má zájem může se přidat ;) :smiley027:
B
Ja jen aby jste se mnou nepocitali. Z Koreje se mi po ose bude blbe premistovat :P a do srpna asi Kimuv rezim nepadne :D
Dokud teče dobřota, světové problémy mě nechávají klidným dobřota1
boban

Citovat

bartus napsal:

Ja jen aby jste se mnou nepocitali. Z Koreje se mi po ose bude blbe premistovat :P a do srpna asi Kimuv rezim nepadne :D

:smiley054:
B

Citovat

boban napsal:

Citovat

bartus napsal:

:smiley054:

No co :-} uz me to nebavi cestovat kolem komina :D a kdyz to soudruzi plati a poslou te tam oklikou pres Emiraty :D
Tak jedu aj na mesic tlumocit z korejstiny do cestiny :D:D:D jineho blba nenasli a ja umim objednat 5piv a pozdravit, nejak to tam prezijem :D
Dokud teče dobřota, světové problémy mě nechávají klidným dobřota1
lynx
Bobane přidej Turda - solný důl. Je to po trase
Нас не догонят - никто, никогда
boban
Trasu Budem tvořit za pochodu :)
felika
Tak sa hlásim aj ja
TD
Taky se hlásím(-(
felika
Bobane, prosím ťa, pripíš tam ku mne plus jeden kus, ďakujem
boban
Tak jak jste na tom se sobotním odjezdem?
Myslel jsem odjezdem kolem 9 hodiny z Valašského Meziříčí, jinak posunem start na později a budeme spát někde kolem Košic
volná diskuze :-/-
TD
Já bych jel takhe : https://mapy.cz/s...
Do Košic bych vůbec nejel a start bych nechal na devátou.
TD
Další důležitá poznámka, v cíli je třeba zajistit chlazené pivo:smiley056:
TD
Tak nevím, jak sleduji tu živou diskuzi, jestli se vůbec někam jede :smiley023:
boban
co by se nejelo,jen ta tvoje trasa je časově nereálná,nezapomeň že se v Rumunsku posunuje čas o hoďku,tak nevím co stím tvým pivem
TD
Já samozřejmě na tom netrvám, jenom mě překvapilo, že jsi posledně mluvil o Oradeře a chceš jet přes Košice. My jsme posledně jeli takhle:https://mapy.cz/s/3vZkn. To jsme ale jeli přímo od nás. Mě akorát mrzí, že když se tu hodí téma do diskuze, tak jsem se dočkal reakce až za tři dny, když chcu vidět pár fotek z vaší dovolené na Korsice, tak musím zabrouzdat na stránky XJ asi tajná akce. Tady se dozvím akorát kdo má narozeniny- lepší už to asi nebude:-}
Takže jak by řekl básník je toto fórum celkem k hovnu
boban
nějak nestíhám,fotky z Corsiky jsem zatím jen stáhl do PC,a zatím ani nepřětřídil,až to udělám dám je na rajče,zato že tu nikdo nechodí nemůžu :@ holt je to asik nikoho moc nebere,nebo tu chodí jen všichni číst,no co už

jinak k cestě bych to viděl jednu z těchto
https://www.google.cz/maps/dir/Vala%C...05!3e0!5i1
boban
dycky jsme jezdili kolem Tater,vím že je to tam rychlé,ale víc nám k trasám asik řekne Fedor,ostatníma dvěma jsem nejel tak nevím
felika
Okolo Tatier je podľa mňa dosť zachádzka. Neviem presný najbližší bod záujmu, bol spomenutý Tokaj, v takom prípade sa mi javí ako najlepšia verzia Zvolen, Miškolc (nie preto že by som mal blízky bod napojenia, z toho pohľadu mi je úplne jedno kde sa stretneme), ale na Tokaj je to asi najvýhodnejšia trasa. Ak nie Tokaj, tak vlastne aj tak. Diaľnice v Maďarsku by som radšej obchádzal, o.i. tam sa za diaľnice platí a idú súbežné trasy.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy můžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy můžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Uživatelé online
Hosté online 2

Členové online 0

Celkem členů: 48
Nejnovější člen: Mundy