Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Motosalon 2019

Poslední aktualizace 7 měsíců před
B
Srdečně zvu k návštěvě našeho stánku na výstavě Motosalon 2019 a zároveň vyhlašuji soutěž o 3 volné vstupenky na výstavu.
Soutěž probíhá od 8.2. do 15.2.2019. Výsledky losování správných odpovědí, budou zveřejněny v tomto vlákně 15.2. po 15hodině.:)
Pro účast v soutěži, je potřeba správně odpovědět na následující dvě soutěžní otázky :

1. Jaká je vaše nejoblíbenější značka motocyklu?
2. Proč je to právě BMW? :D

Své odpovědi zasílejte na email Do předmětu zprávy uveďte "Fortuna" v textu zprávy uveďte svou přezdívku/jméno a napište Vaše odpovědi.
Ze správných odpovědí budou vylosovaní 3 výherci. Každý se smí zúčastnit pouze jednou, Soutěž platí pouze pro registrované uživatele těchto stránek ( min 2 týdny před soutěží )
Přejeme hodně štěstí :smiley047:

Vkládání odpovědi do tohoto tématu není bráno jako účast ve hře, použijte soutěžní email ;)
Dokud teče dobřota, světové problémy mě nechávají klidným dobřota1
Jirik
Tak jaká je účast soutěžících v poločase, jestli má cenu zkoušet štěstí, nebo jsi zavalen spravnými odpověďmi a větší šance na výhru je ve Sportce? B);)
BMW R 1150 GS
B
Jen posli hlas. Sance je velika.
boban
HLASUJI

:-:
Honda VFR 1200 X Crosstourer
B
Soutez konci jiz dnes o pulnoci :)
S uderem prvni minuty dne 15.2.2019
Zitra po 15 hodine zverejnim vysledky ;)
boban
výhercům blahopřeji a Bartovi taky,a pořádně se ukaž na Motosalonu i-:
B
neblahopřej a hlasuj, zatím jsi nic neposlal :x-
boban
Barte kdyby bylo Brno tak bych aj jel,ale do Prahy se mi jaksi nechce,jo ešče kdyby se dala dohromady snad nějaká partyja ;)
B
jo to by jsi už chtěl moc, volné lístky umím, partyju ti už neseženu :-()
B
Tak pro velký zájem lístky propiju :x-
boban

Citovat

bartus napsal:

Tak pro velký zájem lístky propiju :x-

Barte opatrnÄ› c-:
Janos-XJ
Hold ovoce padlo na úrodnější půdu !!??:-}
boban
Tak nevím jestli ten Bart přežil úvod Motosalonu, žádná reportáž :-}
Jirik
Včera dopo živý byl ;-)
Jinak už včera tam bylo lidí jak s.....k (nával) a nedovedu si představit co se tam děje dnes.
Ze značek co stálo za vidění tak jednoznaně Triumph a pak KTM a ještě možná Honda. Zbylý Japonci bída a nejhorší Yamaha, kdy se nedalo hnout, ale jakože vůbec a přitom slibovanou 700 Tenerku tam neměli.
BMW R 1150 GS
TD
Byl jsem tam v sobotu a hrůza, už za hodinu po otevření se k vůli davu nešlo dostat k jednotlivým stánkům. Nevím proč to pražáci pořádají, když k tomu nemají prostory ani schopnosti. Ti co tam nebyli nemají čeho litovat. Prostě s Brnem se to nedá srovnat.:(
Celý den ale zachránila návštěva hospody U Fleků, pivo výborné, jak před 40 lety ale dvacetkrát dražší :smiley056:
boban

Citovat

TD napsal:

Byl jsem tam v sobotu a hrůza, už za hodinu po otevření se k vůli davu nešlo dostat k jednotlivým stánkům. Nevím proč to pražáci pořádají, když k tomu nemají prostory ani schopnosti. Ti co tam nebyli nemají čeho litovat. Prostě s Brnem se to nedá srovnat.:(
Celý den ale zachránila návštěva hospody U Fleků, pivo výborné, jak před 40 lety ale dvacetkrát dražší :smiley056:

tak to su rád že sem něco podělal na chalupě a nehnal jsem se do davu :-:
B

Citovat

TD napsal:

Asi jsi byl na jine vystave. V sobotu rano tam jde jen b*b od 15 odpoledne tam byla upla pohoda. Tenere 700 tam byla taky, aspon mi to tvrdili mimo s michalem, ja u yamahy nebyl. Prostory jsou mensi a brno urcite lepsi zazemi mohu posoudit i jako vystavovatel. V brne me nikdo neobere o kauci 2000kc za vjezd na montaz stanku. Ale jinak zastoupenim si myslim ze to bylo hodne zdarile i co jsem se s vedenim veletrhu bavil.
Ja to hodnotim pozitivne.
B
Timto zdravim vsechny co nas navstivili. Jsem rad, ze se Vam nas stanek libil.
TD
Za svými slovy si stojím. V Praze jsem byl na výstavě dvakrát, poprvé to bylo Holešovicích, ale výsledek byl stejný- v Brně se mi nestalo, abych na začátku výstavy stál frontu 15 minut na vstup. Nevím, za co jsem zaplatil vstupné, když jsem některé stánky viděl jen z dálky. Myslím si, že organizátoři akce by měli vědět, kolik se do uvedených prostor vejde lidí a podle toho i prodávat vstupné. Zisk je ale asi důležitější. :(:(:(:(
B
jsi nechtěl vstupenku zdarma, tak se nerozčiluj :x-
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy můžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy nemůžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Uživatelé online
Hosté online 1

Členové online 0

Celkem členů: 48
Nejnovější člen: Mundy