Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

10. dudinský XJ minizraz

Poslední aktualizace 6 měsíců před
felika
Jubilejný 10. zraz je už predo dvermi. Ubytovanie tradične tu http://www.penzio...dince.sk/, kto má záujem, hlásiť sa tu na fóre, všetko zabezpečím.

Termín: 12. - 14.4.2019

Dúfam že už bude prijateľne teplo, takpovediac motorkovo, to počasie je však lotéria, čas ukáže...

Teším sa na stretnutie so všetkými skvelými priateľmi...

OTIS
eMnatřetí
Pepa
KaBl58
DuroM
Radek
Bob
karlos082
Tesik
Mahomaho
Peta
Chose
Zdar fedore. Pokud mi to zdraví dovolí tak určitě dojedu.:smiley027:
Triumph
Radek
Ahoj. Pokud vše klapne, také rád přijedu.
Radek
B
Nazdar Fedore, já raději nic neslibuji, když to pujde tak přijedu, ale to ti včas napíšu.
Dokud teče dobřota, světové problémy mě nechávají klidným dobřota1
Radek
Ahoj Fedore. Mám nahlásit i dva pražáky (Bob + Martin).
Chose
Ahoj Fedore tak je to špatné v pátek 12.nastupuji opět na týden do nemocnice takže musím svou ůčast na srazu zrušit.:| V lednu mi zjistili srdeční aritmiji tak se to doktoři snaží nahodit zpět,teť to bude třetí pokus...
Triumph
felika
Škoda, ale zdravie je na prvom mieste. Tak sa uzdrav, dolieč, želáme ti to všetci.
Radek
Ahoj Fedore!
Upřesnění situace:
zatím jedu já a za pražskou sekci Bob. Martin spadl z ořechu a má zlomené žebro.
Radek
Chose
Nazdar Fedore. Hoď sem odkaz na nějaký fotky ať se aspon podívám.:|
Triumph
felika
Na XJ fóre Otis dal odkaz na fotky, kukni tam. Ak ti to nejde, pošlem ti link priamo, ja som ešte svoje fotky nestihol dať.
boban
tady je ten odkaz
https://www.zonerama.com/Yamaha-XJ/Al...um/5234039
Honda VFR 1200 X Crosstourer
Chose
Děkuji pánové,ale na tu nemocniční wifinu mi to neide.holt to asik nemá rádo.com :@ a na XJ.zas nevím heslo.Mrknu na to až doma-snad už o víkendu.
Triumph
boban

Citovat

Chose napsal:

Děkuji pánové,ale na tu nemocniční wifinu mi to neide.holt to asik nemá rádo.com :@ Mrknu na to až doma-snad už o víkendu.

:-}
Honda VFR 1200 X Crosstourer
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy můžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy nemůžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Uživatelé online
Hosté online 1

Členové online 0

Celkem členů: 48
Nejnovější člen: Mundy