Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

16. jarní Fortuna sraz 2019

Poslední aktualizace 5 měsíců před
boban
16. jarní Fortuna sraz 2019

10.5-12.5 2019

fortunariders.cz/images/photoalbum/album_29/dr.jpg

ubytování zde http://www.penzioncervenacek.cz/

je zde objednaný celý penzion vychází při celkové obsazenosti na 200/osoba noc,cena +14 kč za osobu a noc za poplatek OÚ

cena toho kdo pojede od středy je 250/osoba/noc už s poplatkem OU(cena za středu a čtvrtek-protože nebude obsazený celý penzion)

na místě berou jen hotovost

v penzionu není hospoda,takže dojdeme 400 metrů na večeři,snídaně s sebou

sem s připomínkami a návrhy

účastníci zájezdu

boban a Renie 8.5-12.5
TD a Iva +3
strejda a Ajka + Libor a Hanka
Joe
Jirka
Józa s Mundym od 8.5.do 11.5
Klaban
Jarda+(M.)
Mělnická sekce 5 kusů + ? :)
Honda VFR 1200 X Crosstourer
TD
Myslíš Ledeč nad Sázavou ? Termín dobrý, akorát nevím jak bude eMnatřetí stíhat oba srazy, ale když je "Natřetí" ,tak si s tím nějak poradí. Takže s termínem a lokalitou souhlas :-:
Koudy01
Řekl bych, že eM^3 je už doufám Fortuna u zadéle. Asi jako Fortuně XJčka a lidi z nich, když to je opět ve stejné termín :-/-
Ledeč i Berounka je super, oprava baráku přednější :smiley027: Tudíž nás zatím bohužel nehlásím a uvidím, jak budu zvládat a kterýmu srazu dám přednost, když povinnosti dovolí :)
boban

Citovat

Koudy01 napsal:

Řekl bych, že eM^3 je už doufám Fortuna u zadéle. Asi jako Fortuně XJčka a lidi z nich, když to je opět ve stejné termín :-/-
Ledeč i Berounka je super, oprava baráku přednější :smiley027: Tudíž nás zatím bohužel nehlásím a uvidím, jak budu zvládat a kterýmu srazu dám přednost, když povinnosti dovolí :)

jak jsem psal výše,chci si udělat prodloužený víkend a v práci asi bude nařízena dovolená,není to žádný truc víkend
Koudy01

Citovat

...není to žádný truc víkend

To mě ani nenapadlo. Jen je škoda, že to takhle blbě vychází.
Janos-XJ
Beru na vědomí a termín mi neva . Nikdy jsem si nemyslel že mi bude někdy ,tak lhostejný sraz XJ. Vždy tam bylo mnoho lidí co rád vidím ,ale co dokázal jeden člověk to doteď moje hlava nebere!!?Ale život jde dál a ti nejbližší mi zůstali !!:smiley017:
boban

Citovat

Koudy01 napsal:

Citovat

...není to žádný truc víkend

To mě ani nenapadlo. Jen je škoda, že to takhle blbě vychází.

pořád je to věc k jednání,sraz se může udělat kdykoliv a kdekoliv (jen se nikdo zatím k ničemu neměl),mě se osobně líbila Šumava kdy jsme vyrazili taky dříve-prostě mi to příjde supr spojení srazu s výletem
boban

Citovat

Janos-XJ napsal:

Beru na vědomí a termín mi neva . Nikdy jsem si nemyslel že mi bude někdy ,tak lhostejný sraz XJ. Vždy tam bylo mnoho lidí co rád vidím ,ale co dokázal jeden člověk to doteď moje hlava nebere!!?Ale život jde dál a ti nejbližší mi zůstali !!:smiley017:

pořád jsou tam lidi které bych rád viděl :-}
B

Citovat

boban napsal:

sem s připomínkami a návrhy

Navrhuji sraz zrusit. Stejne se jdete jen nacpat a opit. Kazdy si koupi doma pul prasete a becku a bude sdilet fotky z grilovacky na faceboku. Ti co ho nemaji obeslou ostatni fotkou v obalce.:P
Dokud teče dobřota, světové problémy mě nechávají klidným dobřota1
B
A poslouchat ze vyjizdka je pomala, pak moc rychla. Dlouha, ze se nezastavuje prostatikum a kurakum. Ze je zima a pak horko. No nevim nevim. Ze vas to furt bavi :D:D:D
B
A hlavne kdo ma furt poslouchat bobanovy radoby vtipne poznamky :--:
famfulin76
Ahoj. Termín je mi nějak fuk, tak to tady budu sledovat a uvidím. A ano, poslední sraz byl strašnej!! Tam v horku, dom v zimě, jelo se buď pomalu nebo zas rychle a div sem se neposcal... Ještě, že nekouřím a nemám fejsbůk:) Přesto (anebo možná právě proto) bych srazy nerušil..i-:
xj 900 diversion 2002
JirkaVM
Zdarte všichni, posledně jsem s Vámi moc nepobyl, ale pořád se to lepší, děcka rostou a času je více...takže na jarní sraz by jsme s manželkou přijeli rádi, až bude :-) :-)
boban
sraz určitě bude,dyť je to tradice,jen sem chtěl vědět reakce ohledně termínu,scháním nějaké ubytování pro kapacitu cca 20 lidí ;)
JOE
Termín i lokalita je OK, tak se snad po delší době srazu zúčastníme.
HONDA XL1000V VARADERO
boban
prosím aby ste se hlásili závazně,předběžně mám ubytování zamluvené pro cca 20 lidí
JOE
Napiš nás tam taky, Joe+Martina.
HONDA XL1000V VARADERO
Jirik
Také se hlásím.
BMW R 1150 GS
Jirik
Inspirace pro možné cíle vyjížďky:
http://fortunarid...read_id=44
BMW R 1150 GS
boban

Citovat

Jirik napsal:

Inspirace pro možné cíle vyjížďky:
http://fortunarid...read_id=44

tímto si pověřen hlavním vedoucím na vyjíždku :)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy můžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy nemůžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Uživatelé online
Hosté online 1

Členové online 0

Celkem členů: 48
Nejnovější člen: Mundy