Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

STK

Poslední aktualizace 9 měsíců před
boban
tak mám technickou taky prodlouženou o 2 roky :-:
Honda VFR 1200 X Crosstourer
TD

Citovat

boban napsal:

tak mám technickou taky prodlouženou o 2 roky :-:

Jak jsi to udělal ? Byl jsi na úřadě?
boban
poslal sem tam rychlou spojku,kamarád co tam chodí registrovat auta,jinak sebou značku velký a malý techničák a občanku,toť vše
;)
B
Takhle delam stk vzdy to je nejaka novinka? :D
Dokud teče dobřota, světové problémy mě nechávají klidným dobřota1
TD

Citovat

bartus napsal:

Já jsem STK na odboru dopravy ještě nedělal , ale jiný kraj, jiný mrav :-}
B

Citovat

TD napsal:

Citovat

bartus napsal:

Já jsem STK na odboru dopravy ještě nedělal , ale jiný kraj, jiný mrav :-}

Jsem myslel ze dam znacku a tp a hotovo. Kolega to zaridi.
Dokud teče dobřota, světové problémy mě nechávají klidným dobřota1
Janos-XJ
Už na Hubertovce jsem to měl hotové.:)
Koudy01
Tak sem byl taky prodlouzit. A nebyl sem tam jedine. Lituju ty zensky. Moc jim to seskrabavani puvodnich nalepek neslo.
JOE
Stálo mě to 2 hodiny pracovního času, ale mám taky hotovo.
HONDA XL1000V VARADERO
TD
Tak já asi budu poslední-bo není čas:smiley027:
boban

Citovat

TD napsal:

Tak já asi budu poslední-bo není čas:smiley027:

Kdo má čas když ne ty -]]]
Janos-XJ
Souhlas s Bobanem, kdo jinej by měl mít čas. Než důchodci?!
TD
Já nechodím odpočívat do práce jako vy, před chvílí jsem zadělal na knedlíky, musím uvařit kuře na paprice a umýt okna a to musím stihnout než přijde Šéf, jinak by byl oheň na střeše:o
boban

Citovat

TD napsal:

Já nechodím odpočívat do práce jako vy, před chvílí jsem zadělal na knedlíky, musím uvařit kuře na paprice a umýt okna a to musím stihnout než přijde Šéf, jinak by byl oheň na střeše:o

:smiley059:

:smiley055:

:smiley047:

:smiley053:
boban

Citovat

TD napsal:

tak jak to doma dopadlo?pochlub se :-)
TD
Byl to pěkný opruz, ke každé značce (4x) jsem si musel vzít pořadové číslo (co značka to úkon) a vypsat žádost o vylepení nové známky. Sundat staré známky co mi vylepili letos na STK, to byl taky pěkný oříšek. Nevím kdo je vyrábí, ale jsou to pěkní kokoti, známka nejde dolů ani po nahřátí, leze to i s barvou co je pod ní. Jediná šla pěkně dolů,co mi ji nalepili loni.:o
Jirik
Která agenda (okénko) to má na starosti?

Já si letos poprvé udělal sezóní povinné ručení do konce října a on je listopad (teplotou a srážkama), že takový nebývá ani duben :-!
BMW R 1150 GS
TD

Citovat

Jirik napsal:

Já si letos poprvé udělal sezóní povinné ručení do konce října a on je listopad (teplotou a srážkama), že takový nebývá ani duben :-!

Trochu jsem to pomotal :-}
JOE

Citovat

Jirik napsal:

Mělo by to být- změny v evidenci vozidla.
HONDA XL1000V VARADERO
JOE

Citovat

TD napsal:

Byl to pěkný opruz, ke každé značce (4x) jsem si musel vzít pořadové číslo (co značka to úkon) a vypsat žádost o vylepení nové známky. Sundat staré známky co mi vylepili letos na STK, to byl taky pěkný oříšek. Nevím kdo je vyrábí, ale jsou to pěkní kokoti, známka nejde dolů ani po nahřátí, leze to i s barvou co je pod ní. Jediná šla pěkně dolů,co mi ji nalepili loni.:o

Buď rád, že to drží. Kdyby známka pořádně nedržela a spláchl by ti ji déšť, asi bys nadával víc pokud by tě páni orgáni vyčapali bez známky.
HONDA XL1000V VARADERO
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy můžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy nemůžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Uživatelé online
Hosté online 2

Členové online 0

Celkem členů: 48
Nejnovější člen: Mundy