Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Hubertovka 2018

Poslední aktualizace 1 rok před
boban
Tradiční setkání Hubertovka v novém prostředí https://penzion-u-kostela.penzion.cz/...gIxRfD_BwE, ve dnech 12-14.10 prosím o přihlášení co nejdříve

účastnící:
boban a Renie
Petr a Joza
TD a Iva
strejda Janoš
Joe
Jirka
Honda VFR 1200 X Crosstourer
TD
Taky nás tam napiš
Iva
Bukovinka je v tomto termínu obsazena.

Na ubytování se hlaste heslem "Fortuna" na tel.č. 737 647 628.

https://penzion-u...gIxRfD_BwE

Kapacita je pro 12 osob, nutno zarezervovat do konce týdne!! Kdo bude mít rezervaci, nahlaste to sem, prosím.
Koudy01
Taky se zucastnime (minimalne na vecerni posezeni) v predem neurcitem poctu osob (1-4). Spat nebudem, domu dojdeme pesky.

PS: Prave sem se od tam vratil z obeda.
Janos-XJ
Nocleh jsem si právě zamluvil.
:-:
boban
Tak zatím to vypadá že aj počasí vyjde :-:
Jirik
Tak se také hlásím, ubytování potrvzeno ;)
BMW R 1150 GS
Koudy01
Od patku zacinaji v tom penzionu zverinovy hody, tak se muzete tesit na pochoutky ze zveriny :-) V patek prijdeme pravdepodobne 3 (ja, Zdenda, Olda). V sobotu se mozna prida Ivca (tesi se na placnuti po zadku od strejdy Janosa), tak 4.
boban
No a ještě plán na sobotní vyjíždku
boban
neděle je jasná-Macocha,na sobotu bych dal zas jeskyni,možná Výpustek http://www.cavemk.cz/jeskyne-vypustek...ustek.html
Koudy01
Vypustek je rajon Ivcinyho tatky. Je tam jeskynar. Tak bych se ho mohl zeptat, jestli by nas tam nechtel povest. Treba by nam ukazal i prostory, kam se normalne nechodi.
boban

Citovat

Koudy01 napsal:

Vypustek je rajon Ivcinyho tatky. Je tam jeskynar. Tak bych se ho mohl zeptat, jestli by nas tam nechtel povest. Treba by nam ukazal i prostory, kam se normalne nechodi.

to by bylo supr
Koudy01
Tak bohužel. Zrovna tento víkend není doma.
Koudy01
Supr víkend i-: dekujeme :)
boban
Tak jsem doma, díky všem účastníkům za super akci :-:
TD
Taky jsme už jsme doma, bez ztráty desítky, děkujeme všem za bezva společnost.i-:
Janos-XJ
Děkuji kolektivu BSP za dobře vykonanou práci :-:a těším se na další setkání :smiley019: ! Motu zdar :smiley027:!! (mladého Zdendu Koudy-02 jsem předal v pohodě)
B
A ja lezim v madarskych termalech cpu se na rautu a o moto si jenom nechavam zdat. No ale co bych nezrobil pro rodinu :D
Za 20min mi zacina neomezena konzumace alkoholu. Jdu se s kolegou pripravit :D
Dokud teče dobřota, světové problémy mě nechávají klidným dobřota1
TD

Citovat

bartus napsal:

A ja lezim v madarskych termalech cpu se na rautu a o moto si jenom nechavam zdat. No ale co bych nezrobil pro rodinu :D
Za 20min mi zacina neomezena konzumace alkoholu. Jdu se s kolegou pripravit :D

I my jsme měli neomezenu konzumaci alkoholu-vůbec jsme se neomezovali :smiley056:
Koudy01

Citovat

Janos-XJ napsal:(mladého Zdendu Koudy-02 jsem předal v pohodě)

i-: Tak už i přesně víš, které je náš barák, dědo seniore 65+? :D
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy můžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy můžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Uživatelé online
Hosté online 1

Členové online 0

Celkem členů: 48
Nejnovější člen: Mundy