Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Podzimni sraz 2018

Poslední aktualizace 1 rok před
B
Honziku dekujeme. A kdykoli se muzes zastavit, udelam ti soukromou VIP vyjizdku i-:
Dokud teče dobřota, světové problémy mě nechávají klidným dobřota1
boban
tak jsme doma,dík za příjemně strávený víkend s kamarády :-:
Honda VFR 1200 X Crosstourer
Koudy01
Taky jsme doficeli domu. Super zazemi, super vyjizdka, super zabava a naprosto vynikajici jidlo! Diky i-:
Habera
Také jsme dorazili domů v pořádku,rádi jsme vás zase všechny viděly.Pořadateli děkujeme za krásný víkend.:-:
HONDA AFRIKA TWIN 2003
TD
Děkujeme všem za příjemně strávený víkend a v neposlední řádě za hojnou účast.
Takže zase někdy příště :-:
B
Dekuji vsem za ucast. Takovou ucast jsem opravdu necekal. Radi jsme Vas videli. Verunka vzkazuje ze nejhezci motorka byla cervena :D
TD

Citovat

bartus napsal:

Dekuji vsem za ucast. Takovou ucast jsem opravdu necekal. Radi jsme Vas videli. Verunka vzkazuje ze nejhezci motorka byla cervena :D

Je to ještě malé děcko pořádně nepozná pořádně barvy.
Asi myslela černou s červenými proužky, tak jí pozdravuj a dej jí za mě pusinku:-:
boban

Citovat

TD napsal:

Citovat

bartus napsal:

Je to ještě malé děcko pořádně nepozná pořádně barvy.
Asi myslela černou s červenými proužky, tak jí pozdravuj a dej jí za mě pusinku:-:

:smiley053:
Honda VFR 1200 X Crosstourer
B
Meril nekdo kolik km mela vyjizdka? :-}
lynx
Za Mělník taky díky a aby nám Bartus nezpychnul mám i nějaká negativa. Jednak nezajistil počasí na neděli - málem jsem v Sadské hodil tlamu, takového šmejra jsem ještě nedostal (selhání kontroly trakce v pravé ruce :D ). Taky ta nedělní snídaně byla nějaká divná, asi špatná marmeláda, protože jsem celou cestu cejtil v helmě švestky - a to jsem měl k snídani párek :D:D:D
Нас не догонят - никто, никогда
K
Přestože jsem musel v sobotu ráno odjet, tak pátek stál za to! A jestli jste si užili celý víkend jako já pátek, tak to mě sere 2x, že jsem musel pryč!
Bárte díky, bylo to naprosto skvělé, jen mě mrzí ta samolepka :D,

Pokusím se někam dát fotky a přihodit sem odkaz.
B

Citovat

lynx napsal:

ta nedělní snídaně byla nějaká divná, asi špatná marmeláda, protože jsem celou cestu cejtil v helmě švestky - a to jsem měl k snídani párek :D:D:D

No ja si myslim, ze to bude asi tim co jsme konzumovali pred tim :D ja citil to same celou sobotu dopoledne :D pul vyjizdky jsem mel v puse hadicku s nealkem :smiley038:
B

Citovat

karlos napsal:

Přestože jsem musel v sobotu ráno odjet, tak pátek stál za to! A jestli jste si užili celý víkend jako já pátek, tak to mě sere 2x, že jsem musel pryč!
Bárte díky, bylo to naprosto skvělé, jen mě mrzí ta samolepka :D,

Pokusím se někam dát fotky a přihodit sem odkaz.

Karlos, neboj samolepku dostaneš, nebo napiš Havířovi, poslali jsme mu 3ks :D Jedna byla pro Otise, aby se tu nemusel tajně logovat a špehovat :x-

http://fortunariders.cz/profile.php?l...p?lookup=1
Koudy01

Citovat

bartus napsal:

Meril nekdo kolik km mela vyjizdka? :-}

Vyjizdka i s nasi zajizdkou na MOLku mela asi 260km. Takze bez zajizdky to mohlo byt neco pres 250.
B
Koudy dik. Ja si nenuloval pocitadlo. To odpovida tomu co jsem vynechal. No a to jste tvrdili, ze v te kolone to nedame :D staci nezastavovat na curani :D
Koudy01
Olda je furt plny toho, jak jel v kolone po okreskach 150 :-D Bylo to supr :-)
Habera
Jo vyjížďka měla opravdu 250KM :-::smiley027:
HONDA AFRIKA TWIN 2003
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy můžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy můžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Uživatelé online
Hosté online 1

Členové online 0

Celkem členů: 1,018
Nejnovější člen: Franta