Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Podzimni sraz 2018

Poslední aktualizace 1 rok před
lynx
Mnělnická sekce hlásí příjezd v celkovém počtu čtyř osob.
Нас не догонят - никто, никогда
B
Tak plni se to jak vozik s uhlim :-:
Jutro brnknu pani domaci ohledne stravy a jak se vratim z vandru vypisu menu ;)
Pokud ma nekdo specialni pozadavky na jidlo, vyresi se to na miste. Vim, ze ne vseci muzou vsecko.
Dokud teče dobřota, světové problémy mě nechávají klidným dobřota1
jarda_valmez
Barte.. tak já se taky hlásím + 1
Ale z dalších povinností přijedeme jen v pátek k večeru a v sobotu se odloučíme a valíme ještě do Polska... Takže jedna noc, dvě osoby.. Díky, Jarda
Habera
Ahoj Bárte,tak si nás napiš na seznam účastníku zájezdu Habera+Jana pa-ne.Ubytování potvrzeno.
HONDA AFRIKA TWIN 2003
boban

Citovat

Habera napsal:

Ahoj Bárte,tak si nás napiš na seznam účastníku zájezdu Habera+Jana pa-ne.Ubytování potvrzeno.

no konečně ešče,chybí Peťa :-}
Honda VFR 1200 X Crosstourer
Peta
Zdar, nechybí, už sem se konečně rozhoupal a zamluvil ubytování, tak si mně tam připište na celý víkend.
B
A jsme komplet :-:
V pátek večer napíšu přesné menu, jak jsem už psal, bude zajištěna polopenze, oběd na vyjížďce si každý řeší individuálně ( objednáte si to, na co budete mít chuť ).
V sobotu po příjezdu bude první jídlo a pak bude zajištěná druhá večeře formou bufetu.
Jinak, tak hojnou účast jsem ani nečekal :D Dostal jsem dotaz na poskytnutí trasy vyjížďky, pro gps postižené připravím teda mapu, k dispozici bude ke stažení na penzionu ( vezmu noťas a můžete si to přehrát ) Jak jsem už psal, trasa je hodně zatáčková, takže kdo bude mít chytrou krabičku, může si jí projet vlastním tempem. Jinak se nechte překvapit, počasí jsem schválně neobjednával, ať je nějaká sranda (-(

Toť asi vše, kdyby měl někdo nějaké speciální požadavky, tak mi je nepište, nebude vyhověno :P:D
i-: Svody čistit nemusíte, nádrž si dotankujete na vyjížďce.
TD

Citovat

bartus napsal:

A jsme komplet :-:
V pátek večer napíšu přesné menu, jak jsem už psal, bude zajištěna polopenze, oběd na vyjížďce si každý řeší individuálně ( objednáte si to, na co budete mít chuť ).
V sobotu po příjezdu bude první pívo a pak bude zajištěná druhá večeře formou bufetu.
Jinak, tak hojnou účast jsem ani nečekal :D Dostal jsem dotaz na poskytnutí trasy vyjížďky, pro gps postižené připravím teda mapu, k dispozici bude ke stažení na penzionu ( vezmu noťas a můžete si to přehrát ) Jak jsem už psal, trasa je hodně zatáčková, takže kdo bude mít chytrou krabičku, může si jí projet vlastním tempem. Jinak se nechte překvapit, počasí jsem schválně neobjednával, ať je nějaká sranda (-(

Toť asi vše, kdyby měl někdo nějaké speciální požadavky, tak mi je nepište, nebude vyhověno :P:D
i-: Svody čistit nemusíte, nádrž si dotankujete na vyjížďce.
B
pivo bude už během vyjížďky :x-:D
boban
No dyť TDýt slintá už teď a mačká a mačká a kopíruje :D
B
Jak jsem slíbil, posílám jídelníček na celý víkend. ( je počítáno i s bez.dietou )

PÁTEK: 21.09.2018

Večeře: 18,00

Kuřecí prsa s rajčaty zapečená mozarellou, upravené brambory, zelenina

SOBOTA: 22.09.2018

Snídaně: bufet-výběr, uzeniny, teplé uzeniny, pomazánky, sýry, máslo, džem, zelenina, lupínky, mléko, jogurt, buchta, káva ,/ vše na rautu/, čaj /na jednotlivých stolech.

Oběd na vyjížďce : Zveřinový guláš ( příloha dle chuti - pečivo, knedle, bramboráky )

Večeře: 17,00

1. večeře : Směs mas na paprice se smetanou, noky

2. Večeře rautem: řízečky – kuřecí a vepřové maso na grilu, pečené brambory, teplá zelenina,Chléb

NEDÄšLE 23.9.2018

Snídaně: bufet-výběr, uzeniny, teplé uzeniny, pomazánky, sýry, máslo, džem, zelenina, lupínky, mléko, jogurt, buchta, káva ,/ vše na rautu/, čaj /na jednotlivých stolech.
TD
A co tam čepujou?:smiley056:
boban

Citovat

TD napsal:

No to je důležité :smiley055:
B

Citovat

TD napsal:

Citronovou limonádu.
TD
Dík za odpověď, já stejně nic jiného nepiju :smiley056:
B

Citovat

TD napsal:

To jsem rad, pani provozni pribrala pro jistotu 3 sudy citronady navic, neb by bylo nemile, kdyby pozbylo :P
TD
Tak to už jsem klidnějšíc-:
boban

Citovat

TD napsal:

:o
:smiley055:
B
Pratele jeste jedna technicka. Kdo pojedete z casovych duvodu po dalnici nebo planujete jet z Ostravy na Havirov po "rudne" c .11 tak je smer Havr neprujezdna. Objizdi se to mestem a jsou zacpy. Jedte radeji na Frydek a pak smer Cesky Tesin. Prvni sjezd z dalnice za FM jsou Zermanice/Nosovice/Dobra. Je to nejrychlejsi at se zbytecne nemotate.
Janos-XJ
Toliko lidí a budu doma :smiley052:!!Pozdravujte se tam všeci navzájem od nás! Budeme vzpomínat ,samo že v dobrém!! Já.$-:
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy můžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy můžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Uživatelé online
Hosté online 2

Členové online 0

Celkem členů: 1,018
Nejnovější člen: Franta