Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

jarní Fortuna sraz 2018 14stý

Poslední aktualizace 2 roky před
Chose
JJ neboj požárníku to dáš...se ani nenaděješ a budeš tlačit devítku z garáže,já to vydržel tři měsíce a pak sem o berlách dobelhal k motorce nějak nasednul a bylo.:smiley027:.
Triumph
felika
Keď tak pozerám z okna, vidím že načo by som sa sápal na motorku, vonku sneží, prší, je zima, dobre mi je v teple :)
Radek
Je těch ztrát mnoho v rychlém sledu. Doufám, že se postavíš jako chlap a rád přijedu pozdravit do Dudinců, jako každý rok.
Radek.
Jirik
Tak jsem si dnes zarezervoval také jedno místo i-:
BMW R 1150 GS
D
Zdravim pani... este zvazujem, bo toho mam na maj vyse hlavy, ale rad by som dosiel, len pokial ide o ubytovanie... maju vonku nejake lavicky, alebo 2,5 x 1,5 metru rovnej plochy...????

Nerad by som nieco rezervoval a potom nedosiel. Staci mi pristresok kam neprsi, alebo stan.

DuroM
TD

Citovat

DuroM napsal:

Zdravim pani... este zvazujem, bo toho mam na maj vyse hlavy, ale rad by som dosiel, len pokial ide o ubytovanie... maju vonku nejake lavicky, alebo 2,5 x 1,5 metru rovnej plochy...????

Nerad by som nieco rezervoval a potom nedosiel. Staci mi pristresok kam neprsi, alebo stan.

DuroM

Zavolej na penzión a zeptej se jich
Janos-XJ
Tak já to s mamkou taky prubnu dojet .i-:
TD
Dnes jsme se byli projet a zjistili jsme, že penzion Brněnka opravdu existuje, je v provozu a dokonce mají i naše rezervace. Vaří a čepují své vlastí pivo s poetickým názvem Zlosyn. Pokoušeli jsme se taky zarezervovat oběd na vyjížďku, ale většina restaurací je momentálně mimo provoz nebo nám to nechtěli slíbit, takže budeme improvizovat :D
Těšíme se na Vás i-:
boban
no jsem zvědavý na Vaši improvizaci :smiley041: ale je pravda že mistr improvizace je úplně odjinut :smiley053:
věřím že pod Vaší taktovkou všechno klapne :smiley027:
Honda VFR 1200 X Crosstourer
TD

Citovat

boban napsal:

no jsem zvědavý na Vaši improvizaci :smiley041: ale je pravda že mistr improvizace je úplně odjinut :smiley053:
věřím že pod Vaší taktovkou všechno klapne :smiley027:

Taková čerstvá bagetka není taky k zahození :)
felika
To sú tie pravé zážitky, nie ten jednotvárny stereotyp :x-
JOE
Ahoj na jídlo vyzkoušejte Restauraci u Řízků je v Rapotíně (vedlejší vesnice), vaří tam dobře a mají pochopení pro motorkáře.

Citovat

TD napsal:

Dnes jsme se byli projet a zjistili jsme, že penzion Brněnka opravdu existuje, je v provozu a dokonce mají i naše rezervace. Vaří a čepují své vlastí pivo s poetickým názvem Zlosyn. Pokoušeli jsme se taky zarezervovat oběd na vyjížďku, ale většina restaurací je momentálně mimo provoz nebo nám to nechtěli slíbit, takže budeme improvizovat :D
Těšíme se na Vás i-:
HONDA XL1000V VARADERO
K
Zdar, tak opravuji hlášení počtu kusů: 1 + překvapení :D

Citovat

karlos napsal:

Zdar,
poslal jsem rezervaci na pokoj, tak uvidíme ;)
Prozatím hlásím jeden kus.
K
Tak jsme v pořádku doma. Děkujeme pořadatelům za skvělou akci a hezké počasí. :-:

Jen taková věcná: vlákno má v názvu 14-tý sraz a na samolepce je 13-tý, jak to tedy je? :smiley023:
Jirik
Taky děkuji pořadatelům za pěkný sraz a všem za dobrou zábavu :-:
BMW R 1150 GS
boban
tak my jsme dorazili kolem 3,Belešovic gengu díky za pořádání,ostatním za účast
felika
Už som aj ja došiel domov, všetko bolo fajn, ďakujem
lynx
Už jsem taky doma, dík pořádajícím a všem za perfektní sraz.
Jinak Noční vlci nemají chybu - fakt skvělá parta.
P.S. Trochu kecám. Nejsem doma, ale na Kovárně ☺
Нас не догонят - никто, никогда
boban

Citovat

lynx napsal:

Už jsem taky doma, dík pořádajícím a všem za perfektní sraz.
Jinak Noční vlci nemají chybu - fakt skvělá parta.
P.S. Trochu kecám. Nejsem doma, ale na Kovárně ☺

skoro jak doma :smiley056: :smiley053:
TD
Už jsme taky dorazili. Děkujeme všem za účast a příjemně strávený a pohodový víkend!!!
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy můžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy můžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Uživatelé online
Hosté online 1

Členové online 0

Celkem členů: 1,019
Nejnovější člen: Franta