Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

jarní Fortuna sraz 2018 14stý

Poslední aktualizace 2 roky před
boban
Rodina Belešovic pořádá tradiční jarní Fortunariders sraz v lokalitě Velké Losiny ve dnech 4.-6.5. 2018
odkaz pro ubytování http://penzionbrnenka.cz/
ubytování si každý zajištuje sám,na stránkách ubytování je formulář pro rezervaci,ale lepší je komunikace přes telefon (penzion má problém s emaily) jako heslo pro rezervaci uvádějte FORTUNA

1)Boban,Renie+4
2)Belešovi+5
3)Chose+1
4)Radek+1
karlos
lynx+?
felika
Jirka
Klaban+?
Strejda s Ajkou
Honda VFR 1200 X Crosstourer
boban
boban,Renie + dva kusy se hlásí :-)
Iva
Belešovi + 5 kusů samozřemně taky. Kapacita v penzionu je zatím dostatečná, ale nesmí se dlouho otálet, aby neměli plno.
Chose
Chose + 1''kus,,
Triumph
TD
Účastníci zájezdu :

1) Boban+3
2)Belešovi+5
3)Chose+1
B
Mame rodinou akci 70ka takze nic
Dokud teče dobřota, světové problémy mě nechávají klidným dobřota1
TD
[quote]boban napsal:

boban + tři kusy se hlásí :-)[/quote

?????????Není Renata v tom:o
boban

Citovat

TD napsal:

[quote]boban napsal:

boban + tři kusy se hlásí :-)[/quote

?????????Není Renata v tom:o

:smiley055: x:x:x
TD

Citovat

boban napsal:

No proto!!!!!!:-:
boban

Citovat

TD napsal:

Citovat

boban napsal:

No proto!!!!!!:-:

no nevím co si mám myslet o těch vašich číslech :smiley055:
TD

Citovat

boban napsal:

Rodina Belešovic pořádá tradiční jarní Fortunariders sraz v lokalitě Velké Losiny ve dnech 4.-6.5. 2018
odkaz pro ubytování http://penzionbrnenka.cz/
ubytování si každý zajištuje sám,na stránkách ubytování je formulář pro rezervaci

1)Boban,Renie+2
2)Belešovi+5
3)Chose+1

Dnes jsem objednával pro sebe ubytování a s paní jsem se domluvil aby se všichni od nás hlásili pod heslem FORTUNA. Je třeba si s objednáním ubytování pospíšit.
boban
penzion má problém s komunikací přes email,volejte na ubytování na číslo 774424378,volejte co nejdříve,nevíme kolik je tam místa,tak si pohněte

:smiley054:
Radek

Citovat

boban napsal:

penzion má problém s komunikací přes email,volejte na ubytování na číslo 774424378,volejte co nejdříve,nevíme kolik je tam místa,tak si pohněte

:smiley054:

Dnes zamluvený pokoj na čísle 774424377.
Radek + 1
felika
Ja som tam včera volal, pani nemala potuchy čo vlastne chcem, poslal som mejl na jednotku izbu, prišla mi automatická odpoveď na veľkú chatku, tak som z toho nejaký zmätený... Ešte uvidím
JOE

Citovat

felika napsal:

Ja som tam včera volal, pani nemala potuchy čo vlastne chcem, poslal som mejl na jednotku izbu, prišla mi automatická odpoveď na veľkú chatku, tak som z toho nejaký zmätený... Ešte uvidím

Za 150,- na noc co bys chtěl :-}
HONDA XL1000V VARADERO
Chose
Já sem objednával minulý víkend přes internet dvojlůžák s wc.přišla na druhý den odpověd na čtyřlůžko se společným wc:-}
Na reklamaci nikdo nereagoval tak jsem tam dnes volal a paní oničem nevěděla:smiley041: tak jsem to musel objednát znovu po telefonu a samozdřejmě už neměli co jsem chtěl:smiley018:
Triumph
K
Zdar,
poslal jsem rezervaci na pokoj, tak uvidíme ;)
Prozatím hlásím jeden kus.
lynx
Taky mám zarezervovaný jeden pokoj, kolik nás bude nevim, květen je daleko
Нас не догонят - никто, никогда
felika
Ja som tam už akože prihlásený, ale neviem čo bude so mnou ďalej. Aby mi nebolo málo po tom ako ma žena opustila, pred týždňom ma chytil žlčník, v bolestiach som odslúžil službu a už po prebdenej noci som to nevydržal a zbabelo som šiel k lekárovi. Okamžite ma hospitalizovali, zoperovali, žlčník je von, včera ma prepustili z nemocnice a ja teraz dorezaný ako zbitý pes čučím doma, som tu sám, pár kíl som už zhodil za tú krátku dobu, von ísť nepripadá do úvahy lebo nevládzem chodiť...
A prečo to píšem? Nie som si teraz istý či sa vôbec ešte niekedy dokážem vytrepať na motorku, ale ešte som to nevzdal definitívne...
lynx
Neboj, to dáš. Po takovém zákroku je dobitý každý. Ty jseš bojovník, zvládneš to
Нас не догонят - никто, никогда
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy můžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy můžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Uživatelé online
Hosté online 1

Členové online 0

Celkem členů: 1,018
Nejnovější člen: Franta