Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Bártovy pidi rychlo akce

Poslední aktualizace 2 roky před
B
Nebudu zakladat nove vlakno. V terminu 5.7 az 8.7. jedeme s Jirikem smer Biesczady. Tempo vyletni po co nejhorsich cestach. Spani pod stanem v lepsim pripade.:D Vim ze to je strasne dopredu a hazi to stin na smysl rychlo akci, ale ja jen chcu informovat, aby se nahodou nekdo nechtel pridat :P Akce zacina vstupnim vecirkem v Gadoku kde bude oddeleno zrno od plev :smiley056: c-: kryci nazev akce "ulov si sveho medveda" :)

Tak nehlaste se vseci. Jo a pristi tyden probiha prijimaci pohovor zajemcu na konickovych pivnich slavnostech ve Vojkovicich.
Dokud teče dobřota, světové problémy mě nechávají klidným dobřota1
B
Dosla mi becka, tak je realna sance ze budu zitra odpo strizlivy, nejaka rychlo vyjizdka? :-}
K

Citovat

bartus napsal:

Nebudu zakladat nove vlakno. V terminu 5.7 az 8.7. jedeme s Jirikem smer Biesczady. Tempo vyletni po co nejhorsich cestach. Spani pod stanem v lepsim pripade.:D Vim ze to je strasne dopredu a hazi to stin na smysl rychlo akci, ale ja jen chcu informovat, aby se nahodou nekdo nechtel pridat :P Akce zacina vstupnim vecirkem v Gadoku kde bude oddeleno zrno od plev :smiley056: c-: kryci nazev akce "ulov si sveho medveda" :)

Tak nehlaste se vseci. Jo a pristi tyden probiha prijimaci pohovor zajemcu na konickovych pivnich slavnostech ve Vojkovicich.

Jedu, možná plus 1. Předpokládám OFF obutí? :)
B
Nebude ani potreba. V takovem houfu uz asi medvedy nepotkame :D
B
Akce Biesczady uspesne zakoncena :-:
Medveda jsme sice nepotkali, ale videli jsme ziveho vlka.
K
Díky Bartovi za super akci, nezapomenutelný cikánský padre :D, výborná lokalita.
B
No mesijé Piééér a jeho halušky :D
c1.staticflickr.com/3/2837/11185836195_1b3a292a56_b.jpg
K
cikánské halušky bez halušek :D

[img]http://fortunariders.cz/photogallery.php?photo_id=2489[/img]
B
Zitra cca 19:00 termalni koupaliste Sladkovicovo-Vincov les Cobolia. Kdyby nekdo chtel se s nama svezt smer Romania :D
B
X
B
I z rozervanym remenem jsme zpet z Rumunska :-:
Fajne jak cyp to bylo @:x
B
Jestli se dneska nesetnu jak muzik, budu zitra ve Velkych Pavlovicich na rozhledne ve 13:00. Misa ma dnes rok tak uvidime :D koho uvidim c-:
Koudy01
Zitra napis, jestli si vyjel nebo ne. At tam dojedu kdyztak aspon autem. Kdyz totiz zitra uvidim, ze sou silnice ve stavu, ze bych dom nedojel s cistou motorkou, na motorce nepojedu.
Bo se mi to nechce kvuli 60ti zimnim kilometrum tri hodiny cistit do stavu pred vyjizdkou.
B
Rusim akci. Jedu se psem na veterinu.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy můžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy můžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Uživatelé online
Hosté online 1

Členové online 0

Celkem členů: 1,019
Nejnovější člen: Franta