Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Rusava 2017

Poslední aktualizace 2 roky před
B
bude chcat, bo jedu :D
Dokud teče dobřota, světové problémy mě nechávají klidným dobřota1
K
Tak jsem doma a suchý! :)

Děkuji za skvělý víkend. :-:
Jirik
Taky jsem skoro suchý doma.
Dík Bobanům a všem zúčastněným i-:
BMW R 1150 GS
B
Nevim jak jsem to projel ale dojel jsem v suchu. Ted tu sviti slunko a je teplo :D
Dokud teče dobřota, světové problémy mě nechávají klidným dobřota1
mimo
my též v pořádku, po cestě jsme viděli juru :) dojeli jsme suchy a v poho. Dekuji :)
lynx
Mělničáci nakonec domů dorazili taky, ovšem s menšíma obtížema. Já jsem jim trošičku ujel - v Mohelnici jsme sundali nemoky a před Hradcem jsem na ty rychlíky čekal půl hodiny a nic. Večer jsem se dozvěděl hlavní důvod zdržení (teda mimo toho že jezděj jak s hnojem). Ty dva pitomci se na křižovatce srazili mezi sebou. Výsledkem je ohnutá značka a uvolněný výfuk na BMW a rozbitá maska a blatník na Hornetu. Řidiči z povolání ....... :D:D:D
Takže jsem se perfektně bavil nejen na Rusavě (děkuji všem zúčastněným a zvláště Bobanovi a Renie), ale i po příjezdu doma :D:D:D
Нас не догонят - никто, никогда
Iva
My jsme jeli v nemokách až domů. Pršelo až do Opavy. Víkend byl parádní a jedna velká legrace. Děkujeme Renči a Bobanovi za trpělivost a celé bandě za neskutečnou zábavu :smiley053:
mimo
Lynx zase pobavil :D ještě že to oba přežili.
boban
jsme rád že se akce povedla ;)
Honda VFR 1200 X Crosstourer
lynx
Dejte sem prosím nějakou fotku, jak hrajeme s Bártem polo - nikdo mi tady nevěří, že jsem takový idiot a to mě hluboce uráží :D:D:D
Нас не догонят - никто, никогда
boban
Něco sem dám. :-)
Honda VFR 1200 X Crosstourer
Janos-XJ

Citovat

lynx napsal:

Dejte sem prosím nějakou fotku, jak hrajeme s Bártem polo - nikdo mi tady nevěří, že jsem takový idiot a to mě hluboce uráží :D:D:D

Ty a sport?! Se nedivím že ti nevěří!! A s Bartem jo !?? To už vůbec ne!!
K
Nestačilo by ti písemné potvrzení od toho, kdo to vymyslel :smiley038:
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy můžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy můžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Uživatelé online
Hosté online 3

Členové online 0

Celkem členů: 1,018
Nejnovější člen: Franta