Přihlášení

Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.

Poslední články

Kdo je on-line

· Hosté on-line: 2

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 48
· Nejnovější člen: Mundy

Číst diskuzi

Fortuna Riders » Naše internetová stránka » Akce
 Vytisknout diskuzi
Svatební zatroubení
Koudy01
Ahoj, v září nás s Ivčou čeká životní událost a byli bychom rádi, kdybyste nám tam v co nejhojnějším počtu přijeli po obřadu zatroubit ;-) Samozřejmě můžete dorazit i na obřad. Pro nás a hosty to bude super zpestření a pro vás by to mohla být v případě slušného počasí záminka pro téměř podzimní vyjížďku :-)
(jsou to Křtiny u Brna - https://www.kudyz...krtin.aspx)

www.rajce.idnes.cz/re/otouchek/oznameni/630.630/oznameni.jpg
Upravil/a Koudy01 dne 13-05-2019 06:39

bartus
budu-li střízliv a nebude-li mě urgentně někdo otravovat s nosiči na motorku co na ni ani nevyleze, tak přijedu Úsměv
jo a do kostela nemůžu, museli by ho pak znova vysvětit Šklebící se
Dokud teče dobřota, světové problémy mě nechávají klidným dobřota1

Koudy01
bartus napsal:
jo a do kostela nemůžu, museli by ho pak znova vysvětit Šklebící se

Do místního kostela chodí víc turistů Foto , jak věřících (viz odkaz níže). Takže jeden bartus mu nemůže vůbec ublížit tup
https://www.kudyz...krtin.aspx

Janos-XJ
Jestli je to pozvání ? Rád přijedu a bude mi ctí podívat se na Borce který to dělá dobrovolně Comfort!! Loučení Cheche
Píšu si do kalendáře. Ale chci ochutnat koláč!! Jazyčisko

Koudy01
Janos-XJ napsal:

Jestli je to pozvání ? Rád přijedu a bude mi ctí podívat se na Borce který to dělá dobrovolně Comfort!! Loučení Cheche

Koláče budou Mrknutí

TD
Janos-XJ napsal:

A tebe někdo nutil pod pohrůžkou ? Je to trestné a možná by se s tím dalo ještě něco dělatpřemýšlímpodpantofláč

Janos-XJ
Dříve to bylo místo Veřejno Prospěšných Prací ,jako trest ! Dnes po polika letech s tím už nic nenadělám! Promlčeno!Mein gott

bartus
YouTube Video

Uz by mohl byt aj burčák ne? Nezrobime jakysik alkoholisticky zlot, když už tam budem?

bartus
Koudy, já si myslím, že už jsem si to zorganizoval, jak pracovně tak v makovici. Přijedu určitě a večer zakotvím asi opět v Černé hoře a udělám si pivní wellness Šklebící se

Koudy01
bartus napsal:

Koudy, já si myslím, že už jsem si to zorganizoval, jak pracovně tak v makovici. Přijedu určitě a večer zakotvím asi opět v Černé hoře a udělám si pivní wellness Šklebící se

Super tup Těšíme se Úsměv Na všechny Mrknutí

TD
Pokud do toho nic nepříjde, tak ti taky přijedeme pokondolovatPotlesk

bartus
Dneska pořeším s Romanem jestli pojede taky a pak bych ti napsal, zda přespíme na Bukovince nebo v Černé hoře jako Mimo. Každopádně se mnou počítej na 100%.

Edit. jedeme oba a máme rezervováno ubytko v Černé Hoře.
Upravil/a bartus dne 06-08-2019 09:38

Koudy01
Už se nám to blíží, tak za včas přidám nějaké info. Abych pak náhodou nezapomněl.

Parkování motorek je domluvené na trávě a chodníku pod schodama. Občas tam bývají stánky. Snad tam nebudou a když budou, tak to budeme muset nějak přizpůsobit nebo posunout. Níže přikládám mapu, kde se místo nachází a obrázek s tím, jak bych si to představoval. Prosím, parkovat pokud možno předkem k chodníku, ať se na motorky díváme zepředu, a aby tvořily takovou jakože uličku Mrknutí
Obřad je ve 12. Konec obřadu by měl být kolem 12:45. Budu se snažit přichystat koláčky, nějaké cukroví a pití. Snad vyjde počasí.

Budeme se na Vás těšit a předem moc děkujeme.

Mapa ZDE

Obrázek parkování zde:
http://yamaha-xj....;mode=view

E: Teď koukám, že je současně i sraz. Co se dá dělat. Pokud si někdo nenajde čas na víkendový sraz, může si najít čas na polední vyjížku ;-)
Upravil/a Koudy01 dne 02-09-2019 18:58

boban
Koudy01 napsal:

Už se nám to blíží, tak za včas přidám nějaké info. Abych pak náhodou nezapomněl.

Parkování motorek je domluvené na trávě a chodníku pod schodama. Občas tam bývají stánky. Snad tam nebudou a když budou, tak to budeme muset nějak přizpůsobit nebo posunout. Níže přikládám mapu, kde se místo nachází a obrázek s tím, jak bych si to představoval. Prosím, parkovat pokud možno předkem k chodníku, ať se na motorky díváme zepředu, a aby tvořily takovou jakože uličku Mrknutí
Obřad je ve 12. Konec obřadu by měl být kolem 12:45. Budu se snažit přichystat koláčky, nějaké cukroví a pití. Snad vyjde počasí.

Budeme se na Vás těšit a předem moc děkujeme.

Mapa ZDE

Obrázek parkování zde:
http://yamaha-xj....;mode=view

E: Teď koukám, že je současně i sraz. Co se dá dělat. Pokud si někdo nenajde čas na víkendový sraz, může si najít čas na polední vyjížku ;-)

už sem to vysvětloval jinde,mrzí mě že to takhle dopadlo,no za mě se potkáme na případné Hubertovce kde se s tebou rád uvidím Mrknutí
Honda VFR 1200 X Crosstourer

http://bobanxj.rajce.idnes.cz/
Koudy01
Bobane, četl jsem. Nikomu nemám nic za zlé. Chápu dnešní uspěchanou dobu. Času není a clověk musí pečlivě vybírat, co mu je milejší a čemu dá přednost. Na Hubertovku se těším Úsměv

Koudy01
Nicméně všem, co před ostatními aktivitami upřednostní naši svatbu jsem samozřejmě nesmírně vděčný a moc si toho vážím.

bartus
Koudy01 napsal:

Nicméně všem, co před ostatními aktivitami upřednostní naši svatbu jsem samozřejmě nesmírně vděčný a moc si toho vážím.

Neboj, my dojedem Šklebící se takovou skvadru abys pohledal Šklebící se

Koudy01
Zase je trochu jasnější harmonogram, tak posílám info číslo dva.

Po obřadu budou probíhat gratulace a společné focení svatebčanů na nahoře na schodech kostela. To je z toho důvodu, aby se nám před fotkou hosté nerozprchli. A až poté sejdeme ze schodů dolů, kde budou stát motorky. V tomto momentě bychom rádi zatroubení 😊

Bohužel neumím s přesností na minutu říct, v kolik to bude. Prosím kdyžtak tedy o chvíli strpení.

Předpokládám, že dorazíte i na obřad :-)
Pokud ne bude asi úplně stačit, když dojedete na 13:15. I tak se asi může stát, že budete chvíli čekat.

Zajistím osobu, která pro vás ihned po ukončení obřadu přichystá nějaké pití a nějaké to cukroví a koláčky. Tak si můžete kdyžtak krátit čekací chvíli zobáním dobrot.

Po troubení a chvilce kochání a kecání uděláme společné skupinové foto (motorkáři s novomanžely).

Děkuji všem, co přijedou Úsměv

Koudy01
Trošku se nám to zkomplikovalo. Více zde: http://yamaha-xj....t=40#p4259

Přejít na fórum:
Vygenerované za: 0.45 sekund
3,068,710 návštěv